Mikroskop zelený Junior

Detský mikroskop pre malých bádateľov a bádateľky. S podrobnou inštruktážou na rôzne pozorovania a experimenty. Originálny vedecký set pre deti, ktoré sa zaujímajú o svet okolo seba. Set obsahuje špeciálny ergonomicky tvarovaný mikroskop, ktorý približuje pozorovaný objekt až 10x. Optika je kvalitná a nechýba k nej ani LED podsvietenie. Set ... obsahuje aj ďalšie vedecké pomôcky: pipetu, pinzetu, petrieho misku a 10 vzorových experimentov. Vodné pre deti od 4 rokov.  Rozmery: 37,7 x 13 x 30 cm 

čítať viac čítať menej

29.00€

Bežná cena 29.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Detský mikroskop pre malých bádateľov a bádateľky. S podrobnou inštruktážou na rôzne pozorovania a experimenty. Originálny vedecký set pre deti, ktoré sa zaujímajú o svet okolo seba.

Set obsahuje špeciálny ergonomicky tvarovaný mikroskop, ktorý približuje pozorovaný objekt až 10x. Optika je kvalitná a nechýba k nej ani LED podsvietenie. Set obsahuje aj ďalšie vedecké pomôcky: pipetu, pinzetu, petrieho misku a 10 vzorových experimentov.

Vodné pre deti od 4 rokov. 

Rozmery: 37,7 x 13 x 30 cm 

SKU 1171923
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 3700802101758
Kód produktu 253 9003
Upozornenia Experimenty by mali byť vykonávané pod dohľadom dospelej osoby. Vzorky nie sú súčasťou. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou