Mikroskop zelený Junior

Binokulárny detský mikroskop pre malých bádateľov s podrobnou inštruktážou na rôzne pozorovania a experimenty. Set obsahuje špeciálny ergonomicky tvarovaný mikroskop, ktorý približuje pozorovaný objekt až 10x. Optika je kvalitná a nechýba k nej ani LED podsvietenie. Súčasťou sú aj ďalšie vedecké pomôcky, ako pipeta, pinzeta či Petriho miska.Práca s mikroskopom ... deti povedie k samostatnému a logickému mysleniu, k objavovaniu súvislostí, ale aj k pozornosti, sústredenosti, trpezlivosti či schopnosti imaginárneho vnímania. U malých detí tiež trénuje úchop, jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk.Vyžaduje 3 ks batérii LR03, ktoré nie sú súčasťou balenia.Rozmery: 37,70 x 13 x 30 cm 

čítať viac čítať menej

29.00€

Bežná cena 29.90€

Momentálne nedostupné

29.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 40 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Binokulárny detský mikroskop pre malých bádateľov s podrobnou inštruktážou na rôzne pozorovania a experimenty.

Set obsahuje špeciálny ergonomicky tvarovaný mikroskop, ktorý približuje pozorovaný objekt až 10x. Optika je kvalitná a nechýba k nej ani LED podsvietenie. Súčasťou sú aj ďalšie vedecké pomôcky, ako pipeta, pinzeta či Petriho miska.

Práca s mikroskopom deti povedie k samostatnému a logickému mysleniu, k objavovaniu súvislostí, ale aj k pozornosti, sústredenosti, trpezlivosti či schopnosti imaginárneho vnímania. U malých detí tiež trénuje úchop, jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk.

Vyžaduje 3 ks batérii LR03, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Rozmery: 37,70 x 13 x 30 cm 

SKU 1171923
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 3700802101758
Kód produktu 253 9003
Upozornenia Experimenty by mali byť vykonávané pod dohľadom dospelej osoby. Vzorky nie sú súčasťou. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško