Mikroskop a 15 experimentov

Ako v skutočnosti vyzerajú vlasy, či perie? Čo zistíte pri pozorovaní novinového papiera, alebo krídel hmyzu? Ako sú štrukturované bunky listu zo stromu?Sada obsahuje svetelný mikroskop so zväčšením 150x, 450x a 900x, kompletné príslušenstvo na realizáciu 15 pokusov a ilustrovaný návod. Stačí len zozbierať vhodné vzorky na pozorovanie, pripraviť lamely ... a nakoniec nerušene pozorovať fascinujúce detaily sveta okolo nás. Práca s mikroskopom deti povedie k samostatnému a logickému mysleniu, k objavovaniu súvislostí, ale aj k pozornosti, sústredenosti, trpezlivosti či schopnosti imaginárneho vnímania.Materiálové zloženie: kov (stojan z mikroskopu) Mikroskop si vyžaduje 2 batérie LR06, ktoré nie sú súčasťou balenia.Rozmery balenia: 32,50 x 10,50 x 25 cm

čítať viac čítať menej

22.80€

Bežná cena 23.50€

Dostupné ihneď

23.50€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Ako v skutočnosti vyzerajú vlasy, či perie? Čo zistíte pri pozorovaní novinového papiera, alebo krídel hmyzu? Ako sú štrukturované bunky listu zo stromu?

Sada obsahuje svetelný mikroskop so zväčšením 150x, 450x a 900x, kompletné príslušenstvo na realizáciu 15 pokusov a ilustrovaný návod. Stačí len zozbierať vhodné vzorky na pozorovanie, pripraviť lamely a nakoniec nerušene pozorovať fascinujúce detaily sveta okolo nás. 

Práca s mikroskopom deti povedie k samostatnému a logickému mysleniu, k objavovaniu súvislostí, ale aj k pozornosti, sústredenosti, trpezlivosti či schopnosti imaginárneho vnímania.

Materiálové zloženie: kov (stojan z mikroskopu)

Mikroskop si vyžaduje 2 batérie LR06, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Rozmery balenia: 32,50 x 10,50 x 25 cm





SKU 1152036
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802100003
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Potrebné 2ks batérii LR06 AA nie sú súčasťou balenia. Výmena batérii dospelou osobou. Batérie sú klasifikované ako WEEE a ma
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško