Mikroskop 50 experimentov

Kovový mikroskop so sklenenou optikou a okulármi pre pozorovanie vysokej kvality. Obsahuje ilustrovaný návod až na 50 rôznych experimentov a je určený všetkým zvedavým deťom, ktorých zaujíma svet okolo nás. Sada obsahuje mikroskop s priblížením 100x, 250x a 1000x, kliešte, pinzetu, liekovky, Petriho misky a iné príslušenstvo.Práca s mikroskopom deti povedie ... k samostatnému a logickému mysleniu, k objavovaniu súvislostí, ale aj k pozornosti, sústredenosti, trpezlivosti či schopnosti imaginárneho vnímania.Mikroskop vyžaduje 3 batérie LR06 a 1 batériu CR2032, ktoré nie sú súčasťou balenia.Rozmery balenia: 37 x 20 x 32,20 cm

čítať viac čítať menej

72.65€

Bežná cena 74.90€

Dostupné na predajni

74.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kovový mikroskop so sklenenou optikou a okulármi pre pozorovanie vysokej kvality. Obsahuje ilustrovaný návod až na 50 rôznych experimentov a je určený všetkým zvedavým deťom, ktorých zaujíma svet okolo nás. 

Sada obsahuje mikroskop s priblížením 100x, 250x a 1000x, kliešte, pinzetu, liekovky, Petriho misky a iné príslušenstvo.

Práca s mikroskopom deti povedie k samostatnému a logickému mysleniu, k objavovaniu súvislostí, ale aj k pozornosti, sústredenosti, trpezlivosti či schopnosti imaginárneho vnímania.

Mikroskop vyžaduje 3 batérie LR06 a 1 batériu CR2032, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Rozmery balenia: 37 x 20 x 32,20 cm

SKU 1162345
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802101208
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Používať pod priamym dohľadom dospelej osoby. Obsahuje ostré predmety. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa m
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško