Metalofón farebný

Deti milujú hudbu! Tento pestrofarebný hudobný nástroj je určený deťom už od 2 rokov - ideálny čas na zoznámenie sa s čarovným svetom tónov a melódií!Detský xylofón nemeckej značky Haba sa vyznačuje odolnými a bezpečnými materiálmi aj precíznou konštrukciou. Metalofón vychádza z klasickej pentatoniky a sada obsahuje okrem samotného nástroja ... a hracej paličky aj knihu s jednoduchými rozpismi známych detských pesničiek. Pri hre sa môže dieťa riadiť farbami - každá farba v rozpise zodpovedá rovnako sfarbenej doštičke na nástroji.Skvelý tip na darček pre dievčatá aj pre chlapcov.Materiál: masívne bukové drevo, kov, netoxické farbyRozmery: 12 x 17 cm 

čítať viac čítať menej

22.21€

Bežná cena 22.90€

Dostupné ihneď

22.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Deti milujú hudbu! Tento pestrofarebný hudobný nástroj je určený deťom už od 2 rokov - ideálny čas na zoznámenie sa s čarovným svetom tónov a melódií!

Detský xylofón nemeckej značky Haba sa vyznačuje odolnými a bezpečnými materiálmi aj precíznou konštrukciou. Metalofón vychádza z klasickej pentatoniky a sada obsahuje okrem samotného nástroja a hracej paličky aj knihu s jednoduchými rozpismi známych detských pesničiek. Pri hre sa môže dieťa riadiť farbami - každá farba v rozpise zodpovedá rovnako sfarbenej doštičke na nástroji.

Skvelý tip na darček pre dievčatá aj pre chlapcov.

Materiál: masívne bukové drevo, kov, netoxické farby

Rozmery: 12 x 17 cm 

SKU 1162175
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4010168059907
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško