Metalofón farebný

Deti milujú hudbu! Tento pestrofarebný hudobný nástroj je určený deťom už od 2 rokov - ideálny čas na zoznámenie sa s čarovným svetom tónov a melódií! Detský xylofón nemeckej značky Haba sa vyznačuje odolnými a bezpečnými materiálmi aj precíznou konštrukciou. Metalofón vychádza z klasickej pentatoniky a sada obsahuje okrem samotného nástroja a hracej paličky aj knihu s jednoduchými rozpismi známych detských pesničiek. Pri hre sa môže dieťa riadiť farbami - každá farba v rozpise zodpovedá rovnako sfarbenej doštičke na nástroji. Skvelý tip na darček pre dievčatá aj pre chlapcov. Materiál: masívne bukové drevo, kov, netoxické farby Rozmery: 12 x 17 cm 

19.04€

Bežná cena 20.70€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

19.04€

Bežná cena 20.70€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Deti milujú hudbu! Tento pestrofarebný hudobný nástroj je určený deťom už od 2 rokov - ideálny čas na zoznámenie sa s čarovným svetom tónov a melódií!

Detský xylofón nemeckej značky Haba sa vyznačuje odolnými a bezpečnými materiálmi aj precíznou konštrukciou. Metalofón vychádza z klasickej pentatoniky a sada obsahuje okrem samotného nástroja a hracej paličky aj knihu s jednoduchými rozpismi známych detských pesničiek. Pri hre sa môže dieťa riadiť farbami - každá farba v rozpise zodpovedá rovnako sfarbenej doštičke na nástroji.

Skvelý tip na darček pre dievčatá aj pre chlapcov.

Materiál: masívne bukové drevo, kov, netoxické farby

Rozmery: 12 x 17 cm 

Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4010168059907
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou