Metalické farbičky 6ks

Maľovanie obrázkov pôjde so súpravou šiestich metalických farbičiek hladko - a to doslova. Ich zloženie totiž zaručuje, že pohyb farbičky po papieri bude hladký, farby intenzívnejšie a výraznejšie ako klasické voskovky a navyše s krásnym trblietavým efektom. Pre viac efektov stačí po nakreslenom obrázku prejsť štetcom s vodou - farba ... sa prirodzene rozpije a vytvorí efekt vodových farieb.Metalické farbičky sú netoxické, bez zápachu a dajú sa odstrániť vodou. Ich tvar je prispôsobený úchopu detskej rúčky. Každá z farbičiek v tube je vysúvateľná (vysúva sa otáčavým pohybom ako rúž).Odporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

7.75€

Bežná cena 7.99€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Maľovanie obrázkov pôjde so súpravou šiestich metalických farbičiek hladko - a to doslova. Ich zloženie totiž zaručuje, že pohyb farbičky po papieri bude hladký, farby intenzívnejšie a výraznejšie ako klasické voskovky a navyše s krásnym trblietavým efektom. Pre viac efektov stačí po nakreslenom obrázku prejsť štetcom s vodou - farba sa prirodzene rozpije a vytvorí efekt vodových farieb.

Metalické farbičky sú netoxické, bez zápachu a dajú sa odstrániť vodou. Ich tvar je prispôsobený úchopu detskej rúčky. Každá z farbičiek v tube je vysúvateľná (vysúva sa otáčavým pohybom ako rúž).

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1175258
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9341736007576
Kód produktu 663.70128
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou