Metalické farbičky 6ks

Maľovanie obrázkov pôjde so súpravou týchto farbičiek hladko - a to doslova! Ich zloženie totiž zaručuje hladký pohyb farbičky po papieri, pigment farieb je intenzívnejší a výraznejší ako pri klasických voskovkách a navyše s krásnym trblietavým efektom. Po hotovom obrázku je možné prejsť aj mokrým štetcom, čo spôsobí, že sa ... farba prirodzene rozpije a vytvorí tak efekt akvarelových (vodových) farieb.Metalické farbičky sú netoxické, bez zápachu a dajú sa odstrániť vodou (sú vo vode rozpustné). Ich tvar je prispôsobený drobným detským rúčkam. Každá sa nachádza v tube a je vysúvateľná (vysúva sa otáčavým pohybom ako rúž).Rozmery balenia: 13,5 x 20,5 x 2 cm

čítať viac čítať menej

7.75€

Bežná cena 7.99€

Dostupné ihneď

7.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Maľovanie obrázkov pôjde so súpravou týchto farbičiek hladko - a to doslova! Ich zloženie totiž zaručuje hladký pohyb farbičky po papieri, pigment farieb je intenzívnejší a výraznejší ako pri klasických voskovkách a navyše s krásnym trblietavým efektom. Po hotovom obrázku je možné prejsť aj mokrým štetcom, čo spôsobí, že sa farba prirodzene rozpije a vytvorí tak efekt akvarelových (vodových) farieb.

Metalické farbičky sú netoxické, bez zápachu a dajú sa odstrániť vodou (sú vo vode rozpustné). Ich tvar je prispôsobený drobným detským rúčkam. Každá sa nachádza v tube a je vysúvateľná (vysúva sa otáčavým pohybom ako rúž).

Rozmery balenia: 13,5 x 20,5 x 2 cmSKU 1175258
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9341736007576
Kód produktu 663.70128
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško