Mestský domček set

Tento drevený domček s drevenými figúrkami, nábytkom a zvieratkami je ideálny pre deti od 18 mesiacov.Pomáha rozvíjať jemnú detskú motoriku, koordináciu očí a rúk, fantáziu a predstavivosť. Vďaka nej sa môžu deti oboznámiť s bežným životom v domácnosti.Materiál: LepenkaOdporúčaný vek: 18 mesiacov a viac

30.00€

Bežná cena 59.99€

Dostupné ihneď

59.99€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Tento drevený domček s drevenými figúrkami, nábytkom a zvieratkami je ideálny pre deti od 18 mesiacov.

Pomáha rozvíjať jemnú detskú motoriku, koordináciu očí a rúk, fantáziu a predstavivosť. Vďaka nej sa môžu deti oboznámiť s bežným životom v domácnosti.

Materiál: Lepenka

Odporúčaný vek: 18 mesiacov a viac

SKU 1173707
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 6943478007338
Kód produktu 38.5001
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško