Mestská klinika Sylvanian Families

Aj v dedinke Sylvanian majú doktora, setričku a plne vybavenú kliniku. Aj keď sú zvieratká, ktoré tu žijú veľmi starostlivé a skoro vôbec nie sú choré, občas sa stane, že sa malý mlstník preje čokolády abolí ho bruško, alebo treba dohliadnuť na narodenie malého nového obyvateľa, či ošetriť malé zranenia, ... ktoré sa pri veselom šantení a dobrodružných výpravách občas prihodia aj tým naopatrnejším.

čítať viac čítať menej

47.90€

Dostupné ihneď

47.90€

Rezervujte v 7 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Aj v dedinke Sylvanian majú doktora, setričku a plne vybavenú kliniku.

Aj keď sú zvieratká, ktoré tu žijú veľmi starostlivé a skoro vôbec nie sú choré, občas sa stane, že sa malý mlstník preje čokolády abolí ho bruško, alebo treba dohliadnuť na narodenie malého nového obyvateľa, či ošetriť malé zranenia, ktoré sa pri veselom šantení a dobrodružných výpravách občas prihodia aj tým naopatrnejším.

SKU 1152015
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5054131050965
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Sylvanian Families
Rodinky Sylvanian Families sú založené na troch princípoch: Príroda, Rodina a Láska. Tieto sú deťom veľmi dobre známe, takže hranice predstavivosti pri hre s hračkami Sylvanian sú neobmedzené. Deti si pri hre rozvíjajú sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Hračky s postavičkami Sylvanian Families predstavujú dlhú medzinárodnú históriu. Boli vyvinuté v roku 1985 v Japonsku a odtiaľ sa postupne rozšírili cez Veľú Britániu do sveta.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško