SKU
1162474
Dostupnosť: Dostupné v predajni

Memonik - hmatová spoločenská hra

34,90 €
Dostupnosť na webe
Momentálne nedostupné
Dostupnosť v predajniach
Vyberte predajňu

Memonik, to je unikátna spoločenská hra, ktorá vás naučí používať svoje zmyslové vnemy celkom novým spôsobom! Toto jedinečné hmatové pexeso pochádza zo Slovenska a učaruje dospelým, deťom aj seniorom. Zahrať si ho spoločne môžu ľudia, ktorých by inak delila jazyková bariéra, alebo tiež osoby so zrakovým postihnutím, pre ktoré táto hra pôvodne vznikla.

Pravidlá sú jednoduché. Hracie pole tvorí 36 mištičiek s 18 rôznymi materiálmi, s ktorými sa stretávame aj v každodennom živote - korok, drevo, koberec, šmirgeľ, silikón a iné. Cieľom hráčov je nájsť výlučne po hmate čo najviac párov. Budete prekvapení, koľko nevšedných zážitkov vám toto pátranie prinesie!  

Hra Memonik cibrí zmyslové vnemy a celkovú vnímavosť. Odporúča sa aj ako didaktická pomôcka a doplnok pedagogiky Montessori. Táto hra pre chlapcov aj pre dievčatá rôznych vekových kategórií sa môže pochváliť aj viacerými prestížnymi cenami za dizajn.

Súčasťou je aj obrázkové pexeso (získate ho "vylupnutím" priestoru hernej mriežky). Autorom ilustrácií je talentovaná slovenská ilustrátorka Dominika Šikulincová.

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech.