Zábavné príšerky

Unikátna kreatívna skladacia sada "Zábavné príšerky" je produktom izraelskej značky Kipod a je určená tak chlapcom, ako i dievčatám.Podporí u nich rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie očí a rúk, manuálnej zručnosti, ale hlavne fantázie a predstavivosti.Obsahom setu je niekoľko drevených častí v rôznych veľkostiach, ktoré máte za úlohu spájať ... a kombinovať a v závere ich dotvárať nápaditými nálepkami.Materiálové zloženie: bukové drevoRozmery: 25,5 x 25,5 x 5 cmOdporúčaný vek: 4 roky a viac

čítať viac čítať menej

34.00€

Dostupné ihneď

34.00€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Unikátna kreatívna skladacia sada "Zábavné príšerky" je produktom izraelskej značky Kipod a je určená tak chlapcom, ako i dievčatám.

Podporí u nich rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie očí a rúk, manuálnej zručnosti, ale hlavne fantázie a predstavivosti.

Obsahom setu je niekoľko drevených častí v rôznych veľkostiach, ktoré máte za úlohu spájať a kombinovať a v závere ich dotvárať nápaditými nálepkami.

Materiálové zloženie: bukové drevo

Rozmery: 25,5 x 25,5 x 5 cm

Odporúčaný vek: 4 roky a viac

SKU 1174908
Značka Kipod
Krajina pôvodu Izrael
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 7290017248042
Kód produktu 733.KF100
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, v prípade prehltnutia riziko udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško