Zábavné príšerky

Unikátna kreatívna skladacia sada "Zábavné príšerky" je produktom izraelskej značky Kipod a je určená tak chlapcom, ako i dievčatám.Podporí u nich rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie očí a rúk, manuálnej zručnosti, ale hlavne fantázie a predstavivosti.Obsahom setu je niekoľko drevených častí v rôznych veľkostiach, ktoré máte za úlohu spájať ... a kombinovať a v závere ich dotvárať nápaditými nálepkami.Materiálové zloženie: bukové drevoRozmery: 25,5 x 25,5 x 5 cmOdporúčaný vek: 4 roky a viac

čítať viac čítať menej

34.00€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

34.00€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Unikátna kreatívna skladacia sada "Zábavné príšerky" je produktom izraelskej značky Kipod a je určená tak chlapcom, ako i dievčatám.

Podporí u nich rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie očí a rúk, manuálnej zručnosti, ale hlavne fantázie a predstavivosti.

Obsahom setu je niekoľko drevených častí v rôznych veľkostiach, ktoré máte za úlohu spájať a kombinovať a v závere ich dotvárať nápaditými nálepkami.

Materiálové zloženie: bukové drevo

Rozmery: 25,5 x 25,5 x 5 cm

Odporúčaný vek: 4 roky a viac

Značka Kipod
Krajina pôvodu Izrael
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 7290017248042
Kód produktu 733.KF100
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, v prípade prehltnutia riziko udusenia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou