Maxi omaľovánka s farbičkami Zvieratá sveta

Vytiahni a vyfarbuj a ak sa ti už nechce, tak jednoducho zroluj späť do obalu, alebo vyfarbenú časť v perforovanej časti odtrhni a zarámuj!Maxi omaľovánka s motívom zvierat sveta a pribalenými pastelkami (6 ks) očarí každého malého umelca. U detí podporí rozvoj jemnej motoriky, koordinácie pohybov očí a rúk, ale ... aj sústredenosť, vizuálne vnímanie, predstavivosť a fantáziu. Okrem toho mu rozšíri aj slovnú zásobu o nové druhy zvieratiek.Rozmer celej omaľovánky: 300 x 35 cmRozmery balenia: 36,5 x 9 x 9 cm

čítať viac čítať menej

12.53€

Bežná cena 17.90€

Momentálne nedostupné

17.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Vytiahni a vyfarbuj a ak sa ti už nechce, tak jednoducho zroluj späť do obalu, alebo vyfarbenú časť v perforovanej časti odtrhni a zarámuj!

Maxi omaľovánka s motívom zvierat sveta a pribalenými pastelkami (6 ks) očarí každého malého umelca. U detí podporí rozvoj jemnej motoriky, koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj sústredenosť, vizuálne vnímanie, predstavivosť a fantáziu. Okrem toho mu rozšíri aj slovnú zásobu o nové druhy zvieratiek.

Rozmer celej omaľovánky: 300 x 35 cm

Rozmery balenia: 36,5 x 9 x 9 cm

SKU 1174551
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9780735347656
Kód produktu 662.4765
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško