Maxi omaľovánka s farbičkami Záhrada

Vytiahni a vyfarbuj a ak sa ti už nechce, tak jednoducho zroluj späť do obalu, alebo vyfarbenú časť v perforovanej časti odtrhni a zarámuj. Jednoduchšie to už ani nemôže byť!Maxi omaľovánka s motívom rozkvitnutej záhrady a pribalenými ceruzkami očarí každú malú umelkyňu. Omaľovánka je svojím štýlom a vizuálnym prevedením výbornym ... darčekom pre všetky dievčatá. Podporí u nich jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, predstavivosť, kreativitu, ale aj vizuálne vnímanie. Súčasťou balenia je aj 6 zdravotne nezávadných pasteliek.Rozmer celej omaľovánky: 300 x 35 cmRozmer obalu: 36 x 9 x 9 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viacZnačka Mudpuppy je známa svojou originalitou, nápaditým dizajnom, ale aj edukačnou hodnotou, ktorú deťom prináša. Rovnako však aj zodpovedným prístupom k prírode a samotnej produkcii, ktorá je vo svojom výsledku bezpečná a nezávadná. Výrobcovia pracujú s recyklovaným papierom, lepenkou a farbami na báze rastlinných atramentov.

čítať viac čítať menej

16.39€

Bežná cena 16.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Vytiahni a vyfarbuj a ak sa ti už nechce, tak jednoducho zroluj späť do obalu, alebo vyfarbenú časť v perforovanej časti odtrhni a zarámuj. Jednoduchšie to už ani nemôže byť!

Maxi omaľovánka s motívom rozkvitnutej záhrady a pribalenými ceruzkami očarí každú malú umelkyňu. Omaľovánka je svojím štýlom a vizuálnym prevedením výbornym darčekom pre všetky dievčatá. Podporí u nich jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, predstavivosť, kreativitu, ale aj vizuálne vnímanie.

Súčasťou balenia je aj 6 zdravotne nezávadných pasteliek.

Rozmer celej omaľovánky: 300 x 35 cm

Rozmer obalu: 36 x 9 x 9 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Značka Mudpuppy je známa svojou originalitou, nápaditým dizajnom, ale aj edukačnou hodnotou, ktorú deťom prináša. Rovnako však aj zodpovedným prístupom k prírode a samotnej produkcii, ktorá je vo svojom výsledku bezpečná a nezávadná. Výrobcovia pracujú s recyklovaným papierom, lepenkou a farbami na báze rastlinných atramentov.

SKU 1170045
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9780735347915
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti,nebezpečenstvo udusenia.
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou