Maňuškové divadielko

Vytvorte si vlastný program s dvoma maňuškami a javiskom a spravte z nich hviezdy. Pridajte vlastnú bábiku, zvieratká a iné hračky vášho dieťatka, a hra môže byť stále iná.drevo, textil, farby na vodnej báze

42.29€

Bežná cena 44.99€

Dostupné ihneď

44.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Vytvorte si vlastný program s dvoma maňuškami a javiskom a spravte z nich hviezdy. Pridajte vlastnú bábiku, zvieratká a iné hračky vášho dieťatka, a hra môže byť stále iná.

drevo, textil, farby na vodnej báze

SKU 1151033
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478011618
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje dlhé šnúry. Nebezpečenstvo uškrtenia. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pr
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško