Maňuška Žabí princ

Jediný bozk z úprimnej lásky premení žabiaka na spanilého princa! Nájde sa dievčina, ktorá to skúsi?... Využite maňušky na prehrávanie svojich obľúbených rozprávkových príbehov, alebo popusťte uzdu fantázii a vymyslite si svoje vlastné. Hra s maňuškami pomáha deťom rozvíjať fantáziu aj komunikačné schopnosti.Materiál: polyesterVýška: 26 cm Odporúčaný vek: 1,5 roka ... a viac

čítať viac čítať menej

19.30€

Bežná cena 19.90€

Dostupné ihneď

Garantujeme doručenie do Vianoc na objednávky dokončené do 18.12. 12:00

19.90€

Rezervujte v 7 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Jediný bozk z úprimnej lásky premení žabiaka na spanilého princa! Nájde sa dievčina, ktorá to skúsi?...

Využite maňušky na prehrávanie svojich obľúbených rozprávkových príbehov, alebo popusťte uzdu fantázii a vymyslite si svoje vlastné. Hra s maňuškami pomáha deťom rozvíjať fantáziu aj komunikačné schopnosti.

Materiál: polyester

Výška: 26 cm

Odporúčaný vek: 1,5 roka a viac

SKU 1162556
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4010168211664
Kód produktu 36.300490
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško