Maňuška Trpaslík

Koľko že bolo tých trpazlíkov? Šesť, alebo sedem? A aká princezná sa to s nimi spája? Žeby to bola Popoluška? Počkať, počkať - žiadna Popoluška, ale Snehulienka - krásna a dobrosrdečná, s vlasmi ako uhoľ a pokožkou bielou ako sneh!Využite maňušky na prehrávanie svojich obľúbených rozprávkových príbehov, alebo popusťte uzdu ... svojej fantázii a vymyslite si svoje vlastné. Hra s maňuškami pomáha rozvíjať fantáziu, predstavivosť i komunikačné schopnosti.Materiál: polyesterVýška maňušky: 26 cmOdporúčaný vek: 1,5 roka a viac

čítať viac čítať menej

18.33€

Bežná cena 18.90€

Momentálne nedostupné

18.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Koľko že bolo tých trpazlíkov? Šesť, alebo sedem? A aká princezná sa to s nimi spája? Žeby to bola Popoluška? Počkať, počkať - žiadna Popoluška, ale Snehulienka - krásna a dobrosrdečná, s vlasmi ako uhoľ a pokožkou bielou ako sneh!

Využite maňušky na prehrávanie svojich obľúbených rozprávkových príbehov, alebo popusťte uzdu svojej fantázii a vymyslite si svoje vlastné. Hra s maňuškami pomáha rozvíjať fantáziu, predstavivosť i komunikačné schopnosti.

Materiál: polyester

Výška maňušky: 26 cm

Odporúčaný vek: 1,5 roka a viac

SKU 1151685
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 4010168211671
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško