Maňuška Stará mama

Vďaka tejto maňuške z dielne značky Haba sa vaše divadielko rozrastie o ďalšieho člena! Tentokrát o maňušku starej mamy - nadovšetko dobrej a starostlivej, ktorá má pokojný hlas, vľúdny pohľad a vonia koláčmi.Využite ju na prehrávanie svojich obľúbených rozprávkových príbehov, alebo popustite uzdu fantázii a vymyslite svoje vlastné. Hra s ... maňuškami pomáha u detí rozvíjať fantáziu aj komunikačné schopnosti.Materiál: polyesterRozmery: 20 x 27 cmOdporúčaný vek: 1,5 roka a viac

čítať viac čítať menej

19.30€

Bežná cena 19.90€

Momentálne nedostupné

19.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Vďaka tejto maňuške z dielne značky Haba sa vaše divadielko rozrastie o ďalšieho člena! Tentokrát o maňušku starej mamy - nadovšetko dobrej a starostlivej, ktorá má pokojný hlas, vľúdny pohľad a vonia koláčmi.

Využite ju na prehrávanie svojich obľúbených rozprávkových príbehov, alebo popustite uzdu fantázii a vymyslite svoje vlastné. Hra s maňuškami pomáha u detí rozvíjať fantáziu aj komunikačné schopnosti.

Materiál: polyester

Rozmery: 20 x 27 cm

Odporúčaný vek: 1,5 roka a viac

SKU 1173373
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 4010168207988
Kód produktu 36.301481
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško