Maňuška Princezná blond

Klasická maňuška, tentokrát v typicky jemnom dizajne značky Moulin Roty, je univerzálnou textilnou hračkou, ktorá pobaví menšie aj väčšie deti. Je skladná, ľahká, nenáročná na údržbu, ideálna na cestovanie. Skompletizujte ňou svoje domáce divadielko, zahrajte si svoje obľúbené príbehy - alebo vymýšľajte úplne nové! Maňušky rozvíjajú fantáziu, tvorivosť aj komunikačné ... schopnosti - výborným spôsobom dokážu odvrátiť pozornosť dieťatka od plaču alebo zlej nálady.Materiálové zloženie: bavlna, polyester (v prípade potreby prať v práčke na 30 °C , nesušiť v sušičke)Veľkosť maňušky: 28 cmOdporúčaný vek: 1,5 roka a viac

čítať viac čítať menej

26.09€

Bežná cena 26.90€

Dostupné ihneď

26.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Klasická maňuška, tentokrát v typicky jemnom dizajne značky Moulin Roty, je univerzálnou textilnou hračkou, ktorá pobaví menšie aj väčšie deti. Je skladná, ľahká, nenáročná na údržbu, ideálna na cestovanie. Skompletizujte ňou svoje domáce divadielko, zahrajte si svoje obľúbené príbehy - alebo vymýšľajte úplne nové! Maňušky rozvíjajú fantáziu, tvorivosť aj komunikačné schopnosti - výborným spôsobom dokážu odvrátiť pozornosť dieťatka od plaču alebo zlej nálady.

Materiálové zloženie: bavlna, polyester (v prípade potreby prať v práčke na 30 °C , nesušiť v sušičke)

Veľkosť maňušky: 28 cm

Odporúčaný vek: 1,5 roka a viac

SKU 1009205
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 3575677112174
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško