Maňuška Princezná

Roztomilá maňuška princezny, bez ktorej sa nezaobíde žiaden príbeh ani divadielko... Využite maňušky na prehrávanie svojich obľúbených rozprávkových príbehov, alebo popusťte uzdu fantázii a vymyslite svoje vlastné. Hra s maňuškami pomáha deťom rozvíjať predstavivosť aj komunikačné schopnosti. Materiál: polyester Veľkosť maňušky: 25 cm Odporúčaný vek: 1,5 roka a viac

18.91€

Bežná cena 19.90€

Dostupné ihneď

19.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Roztomilá maňuška princezny, bez ktorej sa nezaobíde žiaden príbeh ani divadielko...

Využite maňušky na prehrávanie svojich obľúbených rozprávkových príbehov, alebo popusťte uzdu fantázii a vymyslite svoje vlastné. Hra s maňuškami pomáha deťom rozvíjať predstavivosť aj komunikačné schopnosti.

Materiál: polyester

Veľkosť maňušky: 25 cm

Odporúčaný vek: 1,5 roka a viac

SKU 1130028
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4010168021799
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško