Maňuška Líška Gaspard

Maňuška Líška Gaspard svojou milou tváričkou a veselým oblečením vyčarí dobrú náladu celej rodine. Rozvíjajte detskú predstavivosť, fantáziu i komunikačné schopnosti pomocou divadielok, ktoré si s maňuškou dokážete zahrať. Maňušky zvieratiek od Moulin Roty sú obľúbenými detskými hračkami vďaka svojmu klasickému dizajnu aj mäkučkému materiálu, z ktorého sú vyrobené. Navyše, ... ich tvar a veľkosť skvele sadne na detské rúčky, čím dokážu maňušky jednoducho rozpohybovať a tým aj uchopovať predmety. Výška postavičky: 25 cm

čítať viac čítať menej

17.36€

Bežná cena 17.90€

Dostupné ihneď

17.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Maňuška Líška Gaspard svojou milou tváričkou a veselým oblečením vyčarí dobrú náladu celej rodine.

Rozvíjajte detskú predstavivosť, fantáziu i komunikačné schopnosti pomocou divadielok, ktoré si s maňuškou dokážete zahrať.

Maňušky zvieratiek od Moulin Roty sú obľúbenými detskými hračkami vďaka svojmu klasickému dizajnu aj mäkučkému materiálu, z ktorého sú vyrobené. Navyše, ich tvar a veľkosť skvele sadne na detské rúčky, čím dokážu maňušky jednoducho rozpohybovať a tým aj uchopovať predmety.

Výška postavičky: 25 cm

SKU 1161140
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 3575676321904
Kód produktu 32.632190
Upozornenia Uchovajte obal pre prípad potreby.
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško