Maňuška Drak

Pozor, na obzore je strašidelný drak! Ak nechcete, aby vám zožral princeznú či večeru, rýchlo mu nájdite do jeho nenásytej papuľe nejakú inú dobrotu. Dobrá správa je, že tento drak je dokonalý všežravec. Pochutná si rád aj na obyčajnej hrkotajúcej guličke.Využite maňušky na prehrávanie svojich obľúbených rozprávkových príbehov, alebo popusťte ... uzdu fantázii a vymyslite si svoje vlastné. Hra s maňuškami pomáha deťom rozvíjať fantáziu aj komunikačné schopnosti.Materiál: polyesterRozmery: 20 x 39 cmOdporúčaný vek: 1,5 roka a viac

čítať viac čítať menej

14.93€

Bežná cena 19.90€

Dostupné ihneď

19.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Pozor, na obzore je strašidelný drak! Ak nechcete, aby vám zožral princeznú či večeru, rýchlo mu nájdite do jeho nenásytej papuľe nejakú inú dobrotu. Dobrá správa je, že tento drak je dokonalý všežravec. Pochutná si rád aj na obyčajnej hrkotajúcej guličke.

Využite maňušky na prehrávanie svojich obľúbených rozprávkových príbehov, alebo popusťte uzdu fantázii a vymyslite si svoje vlastné. Hra s maňuškami pomáha deťom rozvíjať fantáziu aj komunikačné schopnosti.

Materiál: polyester

Rozmery: 20 x 39 cm

Odporúčaný vek: 1,5 roka a viac

SKU 1170541
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 4010168227535
Kód produktu 36.302926
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško