Maňuška Čarodejník

Čo by to bolo za divadielko bez čarodejníka? Už sa nevie dočkať, kedy sa stane súčasťou tvojho príbehu!Klasická maňuška je univerzálna hračka, ktorá pobaví menšie aj väčšie deti. Je skladná, ľahká, nenáročná na údržbu, ideálna na cestovanie. Skompletizujte ňou svoje domáce divadielko, zahrajte si svoje obľúbené dobrodružné príbehy - alebo ... vymýšľajte úplne nové! Maňušky rozvíjajú fantáziu, tvorivosť a komunikačné schopnosti.Rozmery: 25 x 25 cmMateriál: polyesterOdporúčaný vek: 1,5 roka a viac

čítať viac čítať menej

19.30€

Bežná cena 19.90€

Dostupné ihneď

19.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Čo by to bolo za divadielko bez čarodejníka? Už sa nevie dočkať, kedy sa stane súčasťou tvojho príbehu!

Klasická maňuška je univerzálna hračka, ktorá pobaví menšie aj väčšie deti. Je skladná, ľahká, nenáročná na údržbu, ideálna na cestovanie. Skompletizujte ňou svoje domáce divadielko, zahrajte si svoje obľúbené dobrodružné príbehy - alebo vymýšľajte úplne nové! Maňušky rozvíjajú fantáziu, tvorivosť a komunikačné schopnosti.

Rozmery: 25 x 25 cm

Materiál: polyester

Odporúčaný vek: 1,5 roka a viac

SKU 1173372
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 4010168203973
Kód produktu 36.301189
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško