Mandelínka na kľúčik

Milá kovová mandelínka z dielne českých výrobcov firmy Kovap rozžiari oči nielen tým najmenším. Poteší deti, ale aj ich rodičov, ktorí si zaspomínajú na detstvo, kedy sa s touto hračkou hrali. Mandelínka zaujme veselým dizajnom. Pohybuje sa pomocou perového strojčeka, ktorý natiahnete kľúčikom. Prednosťou hračky je špeciálna konštrukcia tykadiel, ktorá zabraňuje pádu ... mandelínky zo stola. Dĺžka mandelínky je 11cm a vďaka certifikátu „Bezpečná hračka“ sa radí medzi nezávadné a bezpečné hračky pre chlapcov aj dievčatá. Okrem zábavy si deti pri hre precvičujú jemnú motoriku s koordináciu pohybov. Hračka je odporúčaná pre deti od 5 rokov. Rozmery: 11 x 7 x 5 cm

čítať viac čítať menej

10.90€

Momentálne nedostupné

10.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Milá kovová mandelínka z dielne českých výrobcov firmy Kovap rozžiari oči nielen tým najmenším. Poteší deti, ale aj ich rodičov, ktorí si zaspomínajú na detstvo, kedy sa s touto hračkou hrali.

Mandelínka zaujme veselým dizajnom. Pohybuje sa pomocou perového strojčeka, ktorý natiahnete kľúčikom. Prednosťou hračky je špeciálna konštrukcia tykadiel, ktorá zabraňuje pádu mandelínky zo stola.

Dĺžka mandelínky je 11cm a vďaka certifikátu „Bezpečná hračka“ sa radí medzi nezávadné a bezpečné hračky pre chlapcov aj dievčatá.

Okrem zábavy si deti pri hre precvičujú jemnú motoriku s koordináciu pohybov. Hračka je odporúčaná pre deti od 5 rokov.

Rozmery: 11 x 7 x 5 cm

Značka Kovap
Krajina pôvodu Česko
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 8594988005529
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou