Mama králikov pri chladničke Sylvanian Families

Mama Králik je výborná kuchárka a v kuchyni trávi veľa voľného času, stále vymýšľa nové recepty a chce niečim novým lahodným prekvapiť a ulahodiť mlstným jazýčkom svojich blízkych. V chladničke má vždy uložené všetky vždy čerstvé suroviny, ktoré denne dopĺňa v obchodíku v dedinke.

18.90€

Dostupné ihneď

18.90€

Rezervujte v 7 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Mama Králik je výborná kuchárka a v kuchyni trávi veľa voľného času, stále vymýšľa nové recepty a chce niečim novým lahodným prekvapiť a ulahodiť mlstným jazýčkom svojich blízkych.

V chladničke má vždy uložené všetky vždy čerstvé suroviny, ktoré denne dopĺňa v obchodíku v dedinke.

SKU 1150127
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5054131050149
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Sylvanian Families
Rodinky Sylvanian Families sú založené na troch princípoch: Príroda, Rodina a Láska. Tieto sú deťom veľmi dobre známe, takže hranice predstavivosti pri hre s hračkami Sylvanian sú neobmedzené. Deti si pri hre rozvíjajú sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Hračky s postavičkami Sylvanian Families predstavujú dlhú medzinárodnú históriu. Boli vyvinuté v roku 1985 v Japonsku a odtiaľ sa postupne rozšírili cez Veľú Britániu do sveta.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško