Malý umelec Maľovanie a miešanie farieb

Originálny kreatívny set pre našich najmenších, ktorý ich zábavnou formou naučí miešať, vnímať a pomenúvať farby, stimuluje ich predstavivosť, tvorivosť, vizuálne vnímanie, ale aj koordináciu pohybov očí a rúk. Sada obsahuje: 4 flakóny s farbami a dávkovačom, 5 priehľadných pier, 4 zátky, 6 štetcových špičiek, uzávery na miešanie a ilustrovaný ... návod.Rozmery balenia: 20 x 20 x 28 cm

čítať viac čítať menej

29.00€

Bežná cena 29.90€

Dostupné ihneď

29.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 40 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálny kreatívny set pre našich najmenších, ktorý ich zábavnou formou naučí miešať, vnímať a pomenúvať farby, stimuluje ich predstavivosť, tvorivosť, vizuálne vnímanie, ale aj koordináciu pohybov očí a rúk.

Sada obsahuje: 4 flakóny s farbami a dávkovačom, 5 priehľadných pier, 4 zátky, 6 štetcových špičiek, uzávery na miešanie a ilustrovaný návod.

Rozmery balenia: 20 x 20 x 28 cm

SKU 1172876
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 3700802101642
Kód produktu 253.4103
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško