Malý prieskumník - príroda

Naučte sa zistiť informácie zo stôp zvierat, pozorovať prírodu, zbierať listy rastlín či stromov a vytvoriť si vlastný herbár, alebo používať kompas na orientáciu v teréne s mapou či bez nej. Ďalekohľad, kompas, lupa a lampa - dynamo vám v tom pomôžu. Súčasťou sady je aj farebne ilustrovaná príručka s ... obsahom zaujímavých informácií o zvieratách, či stromoch, ktoré môžete nájsť na vidieku alebo v meste.Práca so sadou deti povedie k samostatnému a logickému mysleniu, k objavovaniu súvislostí, ale aj k pozornosti, sústredenosti, trpezlivosti či schopnosti imaginárneho, priestorového alebo audiovizuálneho vnímania.Rozmery balenia: 28 x 8,50 x 23 cm

čítať viac čítať menej

23.03€

Bežná cena 23.50€

Momentálne nedostupné

23.50€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Naučte sa zistiť informácie zo stôp zvierat, pozorovať prírodu, zbierať listy rastlín či stromov a vytvoriť si vlastný herbár, alebo používať kompas na orientáciu v teréne s mapou či bez nej. Ďalekohľad, kompas, lupa a lampa - dynamo vám v tom pomôžu. Súčasťou sady je aj farebne ilustrovaná príručka s obsahom zaujímavých informácií o zvieratách, či stromoch, ktoré môžete nájsť na vidieku alebo v meste.

Práca so sadou deti povedie k samostatnému a logickému mysleniu, k objavovaniu súvislostí, ale aj k pozornosti, sústredenosti, trpezlivosti či schopnosti imaginárneho, priestorového alebo audiovizuálneho vnímania.

Rozmery balenia: 28 x 8,50 x 23 cmSKU 1160116
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 605566121123
Upozornenia Vhodné pre deti od 6 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Nikdy nepozerajte priamo do slnka alebo iného silného
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško