Maliarsky set

Nikdy nie ste primladý na to, aby ste sa stali umelcom! Jednoducho zapojte farby a predstavivosť a - Voilá! Majstrovské dielo! Postúpte od maľby prstom k používaniu maliarskeho štetca. Zoznámte svoje maľujúce dieťa s rozmanitými druhmi umenia pre inšpiráciu.Sada obsahuje:- 1 maliarska zástera- 1 paleta s miskami na miešanie farieb- ... 1 štetecHlavné materiály: nylon, PP, PS

čítať viac čítať menej

12.21€

Bežná cena 12.99€

Dostupné ihneď

12.99€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Nikdy nie ste primladý na to, aby ste sa stali umelcom! Jednoducho zapojte farby a predstavivosť a - Voilá! Majstrovské dielo! Postúpte od maľby prstom k používaniu maliarskeho štetca. Zoznámte svoje maľujúce dieťa s rozmanitými druhmi umenia pre inšpiráciu.

Sada obsahuje:
- 1 maliarska zástera
- 1 paleta s miskami na miešanie farieb
- 1 štetec

Hlavné materiály: nylon, PP, PS

SKU 1160803
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478014305
Upozornenia Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Držte mimo dosahu ohňa. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško