Maják Sylvanian Families

Úchvatný maják s projekciou jagavej hviezdnej oblohy - to je doplnok, ktorý rozhodne nesmie chýbať v žiadnej zbierke Sylvanian families.Štýlový vidiecky zámoček s majákom obýva rodinka králičkov. Zvieracie figúrky majú k dispozícii množstvo detailného nábytku a doplnkov s morskou tematikou - mušľová sedačka, posteľ v tvare lodičky, stolík - veľryba. ... Je to skvelé prostredie pre hru na role, pri ktorej si deti osvojujú komunikačné schopnosti a trénujú rôzne situácie z reálneho života. Hlavnou atrakciou, ktorú tento domček pre bábiky - zvieratká ukrýva, je však veža s majákom, ktorá dokáže na stenu detskej izbičky premietať až 3 rôzne vzory nočnej oblohy. Sylvanian families je hra pre deti od 3 rokov. Jednotlivé sady, prvky a prostredia možno ľubovoľne kombinovať.Rozmery: 44 x 35 x 22 cm

čítať viac čítať menej

64.90€

Dostupné ihneď

64.90€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Úchvatný maják s projekciou jagavej hviezdnej oblohy - to je doplnok, ktorý rozhodne nesmie chýbať v žiadnej zbierke Sylvanian families.

Štýlový vidiecky zámoček s majákom obýva rodinka králičkov. Zvieracie figúrky majú k dispozícii množstvo detailného nábytku a doplnkov s morskou tematikou - mušľová sedačka, posteľ v tvare lodičky, stolík - veľryba. Je to skvelé prostredie pre hru na role, pri ktorej si deti osvojujú komunikačné schopnosti a trénujú rôzne situácie z reálneho života. Hlavnou atrakciou, ktorú tento domček pre bábiky - zvieratká ukrýva, je však veža s majákom, ktorá dokáže na stenu detskej izbičky premietať až 3 rôzne vzory nočnej oblohy.

Sylvanian families je hra pre deti od 3 rokov. Jednotlivé sady, prvky a prostredia možno ľubovoľne kombinovať.

Rozmery: 44 x 35 x 22 cm

SKU 1170879
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5054131052679
Kód produktu 218 5267
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško