SKU
1170879
Dostupnosť: SKLADOM

Maják Sylvanian Families

64,90 €
Dostupnosť na webe
Ihneď
Dostupnosť v predajniach
Vyberte predajňu

Úchvatný maják s projekciou jagavej hviezdnej oblohy - to je doplnok, ktorý rozhodne nesmie chýbať v žiadnej zbierke Sylvanian families.

Štýlový vidiecky zámoček s majákom obýva rodinka králičkov. Zvieracie figúrky majú k dispozícii množstvo detailného nábytku a doplnkov s morskou tematikou - mušľová sedačka, posteľ v tvare lodičky, stolík - veľryba. Je to skvelé prostredie pre hru na role, pri ktorej si deti osvojujú komunikačné schopnosti a trénujú rôzne situácie z reálneho života. Hlavnou atrakciou, ktorú tento domček pre bábiky - zvieratká ukrýva, je však veža s majákom, ktorá dokáže na stenu detskej izbičky premietať až 3 rôzne vzory nočnej oblohy. 

Sylvanian families je hra pre deti od 3 rokov. Jednotlivé sady, prvky a prostredia možno ľubovoľne kombinovať.

Rozmery: 44 x 35 x 22 cm.

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech. 

Ďalšie produkty Sylvanian Families