Magnetky set Morské panny

Že ste ešte nikdy na vlastné oči nevideli morskú vílu? V tejto čarovnej sade ich na vás čaká viac než dosť. Sada magnetiek Morské panny prinesie do detskej hry vzrušenie a akciu. Magnetky patria medzi najobľúbenejšie detské hračky. Magnetické hry pre dievčatá a chlapcov podporujú stimuláciu detskej fantázie, logického uvažovania aj ... jemnej motoriky. Zahrá sa s nimi jednotlivec aj viacerí, hra môže byť za každým celkom iná a originálna. Detské magnetické sady značky Tiger Tribe pripomínajú magnetické knihy - obsahujú obojstrannú rozkladaciu podložku a tri pláta tematických magnetiek. Hra je určená deťom od 3 rokov.

čítať viac čítať menej

21.24€

Bežná cena 21.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Že ste ešte nikdy na vlastné oči nevideli morskú vílu? V tejto čarovnej sade ich na vás čaká viac než dosť. Sada magnetiek Morské panny prinesie do detskej hry vzrušenie a akciu.

Magnetky patria medzi najobľúbenejšie detské hračky. Magnetické hry pre dievčatá a chlapcov podporujú stimuláciu detskej fantázie, logického uvažovania aj jemnej motoriky. Zahrá sa s nimi jednotlivec aj viacerí, hra môže byť za každým celkom iná a originálna.

Detské magnetické sady značky Tiger Tribe pripomínajú magnetické knihy - obsahujú obojstrannú rozkladaciu podložku a tri pláta tematických magnetiek.

Hra je určená deťom od 3 rokov.

SKU 1162238
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9341736001604
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu spôsobiť udusenie. Obsahuje magnety - po prehltnutí sa môžu v tele priblížiť a spôsobiť poranenie. Pri prehltnutí, alebo vdýchnutí magnetu okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou