Magnetky set Kráľovstvo jednorožcov

Sada magnetiek prinesie do detskej hry vzrušenie a akciu. Pomocou nej budete režisérom vlastných imaginárnych príbehov!Magnetky patria medzi najobľúbenejšie detské hračky. Stimulujú logické uvažovanie, fantáziu a predstavivosť a podporujú jemnú detskú motoriku, úchop a koordináciu očí a rúk.Magnetická sada pripomína magnetickú knihu - obsahuje obojstrannú rozkladaciu podložku a dva základy ... s tematickými magnetkami.

čítať viac čítať menej

21.24€

Bežná cena 21.90€

Dostupné ihneď

21.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Sada magnetiek prinesie do detskej hry vzrušenie a akciu. Pomocou nej budete režisérom vlastných imaginárnych príbehov!

Magnetky patria medzi najobľúbenejšie detské hračky. Stimulujú logické uvažovanie, fantáziu a predstavivosť a podporujú jemnú detskú motoriku, úchop a koordináciu očí a rúk.

Magnetická sada pripomína magnetickú knihu - obsahuje obojstrannú rozkladaciu podložku a dva základy s tematickými magnetkami.

SKU 1172678
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9341736008641
Kód produktu 663.61214
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu spôsobiť udusenie. Obsahuje magnety - po prehltnutí sa môžu v tele priblížiť a spôsobiť poranenie. Pri prehltnutí, alebo vdýchnutí magnetu okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško