Magnetky set Kráľovstvo jednorožcov

Magnetický set Kráľovstvo jednorožcov z dielne značky Tiger Tribe je ideálnym darčekom pre všetky neposedné a zvedavé dievčatá! Hra s ním podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, stimuluje detskú fantáziu, predstavivosť a logické myslenie. Detské magnetické sady Tiger Tribe pripomínajú magnetické knihy - v prípade potreby ich vaše dieťa ... jednoducho otvorí a môže sa hrať. Ak ho hra unaví či omrzí, jednoducho ju zloží späť a ľahko uprace, alebo prenesie na iné miesto. Balenie má totiž praktickú rúčku na jednoduchú manipuláciu, čo ocenia najmä rozcestovaní a zaneprázdnení rodičia. Odporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

20.81€

Bežná cena 21.90€

Momentálne nedostupné

21.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Magnetický set Kráľovstvo jednorožcov z dielne značky Tiger Tribe je ideálnym darčekom pre všetky neposedné a zvedavé dievčatá!

Hra s ním podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, stimuluje detskú fantáziu, predstavivosť a logické myslenie.

Detské magnetické sady Tiger Tribe pripomínajú magnetické knihy - v prípade potreby ich vaše dieťa jednoducho otvorí a môže sa hrať. Ak ho hra unaví či omrzí, jednoducho ju zloží späť a ľahko uprace, alebo prenesie na iné miesto. Balenie má totiž praktickú rúčku na jednoduchú manipuláciu, čo ocenia najmä rozcestovaní a zaneprázdnení rodičia.

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9341736008641
Kód produktu 663.61214
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu spôsobiť udusenie. Obsahuje magnety - po prehltnutí sa môžu v tele priblížiť a spôsobiť poranenie. Pri prehltnutí, alebo vdýchnutí magnetu okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou