Magnetický vláčik Peru

Nadčasová detská hračka v podobe vláčika, ktorého vagóniky sú pospájané magnetmi, funguje zároveň ako drevená skladačka. U detí trénuje ich úchop, jemnú detskú motoriku, koordináciu očí a rúk, logické myslenie, vizuálne a priestorové vnímanie, ale aj fantáziu a predstavivosť. Materiálové zloženie: drevo Hmotnosť: 0,23 kg Rozmery: 25 x 4 x 6,5 cm

9.90€

Dostupné ihneď

9.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Nadčasová detská hračka v podobe vláčika, ktorého vagóniky sú pospájané magnetmi, funguje zároveň ako drevená skladačka.

U detí trénuje ich úchop, jemnú detskú motoriku, koordináciu očí a rúk, logické myslenie, vizuálne a priestorové vnímanie, ale aj fantáziu a predstavivosť.

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 0,23 kg

Rozmery: 25 x 4 x 6,5 cm

SKU 1133735
Značka Goki
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4013594559744
Kód produktu 48 55974
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško