Magnetický šach v boxe

Klasická a nadčasová spoločenská hra, ktorá posilňuje jemnú motoriku rúk, rozvíja logické uvažovanie, kombinačné i strategické schopnosti a občas aj umenie prehrávať so cťou. Magnetický šach je ideálny na cesty, výlety či dovolenky - je praktický a skladný.Materiálové zloženie: drevoHmotnosť: 0,82 kgRozmery: 27 x 27,6 x 2,3 cm

35.90€

Dostupné na predajni

35.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Klasická a nadčasová spoločenská hra, ktorá posilňuje jemnú motoriku rúk, rozvíja logické uvažovanie, kombinačné i strategické schopnosti a občas aj umenie prehrávať so cťou. Magnetický šach je ideálny na cesty, výlety či dovolenky - je praktický a skladný.

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 0,82 kg

Rozmery: 27 x 27,6 x 2,3 cm

SKU 1130957
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 7 rokov
EAN 4013594569200
Kód produktu 48 56920
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško