Magnetický šach v boxe

Šach je klasická nadčasová spoločenská hra, ktorá rozvíja logické myslenie, kombinačné schopnosti - a občas aj umenie prehrávať so cťou. Magnetický šach je ideálna hra na cesty, výlety či dovolenky - figúrky na šachovnici držia a nikde sa tak nepostrácajú.  Šach Goki má tradičný drevený dizajn.  Hra je vhodná pre ... deti od 7 rokov. Hmotnosť: 0,86kg Rozmery: 27 x 27,6 x 2,3 cm

čítať viac čítať menej

35.90€

Momentálne nedostupné

35.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Šach je klasická nadčasová spoločenská hra, ktorá rozvíja logické myslenie, kombinačné schopnosti - a občas aj umenie prehrávať so cťou. Magnetický šach je ideálna hra na cesty, výlety či dovolenky - figúrky na šachovnici držia a nikde sa tak nepostrácajú. 

Šach Goki má tradičný drevený dizajn. 

Hra je vhodná pre deti od 7 rokov.

Hmotnosť: 0,86kg

Rozmery: 27 x 27,6 x 2,3 cm

Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 7 rokov
EAN 4013594569200
Kód produktu 48 56920
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou