Moja prvá hra Rybačka

Hurá, ide sa na ryby! Že vonku prší? To vôbec nevadí. Magnetický rybolov  si môžete pokojne užívať aj v pohodlí domova.Zábavná spoločenská hra Magnetický rybolov ponúka viacero herných verzií. Voľná rybačka bez pravidiel je ideálna hra pre najmenších, ktorí si pri nej vycibria motoriku a koordináciu pohybov. Zapojte do hry ... kocku a pravidlá a môžete postúpiť o hráčsku úroveň vyššie - ideálne pre úplných začiatočníkov, ktorí ešte podľa pravidiel nikdy nehrali.Obsah: 1 udica s červíkom, 6 podmorských živočíchov, 4 zberateľské doštičky s hračkami do piesku, kocka so symbolmiHra pre deti od 2 rokov.

čítať viac čítať menej

23.18€

Bežná cena 23.90€

Momentálne nedostupné

23.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Hurá, ide sa na ryby! Že vonku prší? To vôbec nevadí. Magnetický rybolov  si môžete pokojne užívať aj v pohodlí domova.

Zábavná spoločenská hra Magnetický rybolov ponúka viacero herných verzií. Voľná rybačka bez pravidiel je ideálna hra pre najmenších, ktorí si pri nej vycibria motoriku a koordináciu pohybov. Zapojte do hry kocku a pravidlá a môžete postúpiť o hráčsku úroveň vyššie - ideálne pre úplných začiatočníkov, ktorí ešte podľa pravidiel nikdy nehrali.

Obsah: 1 udica s červíkom, 6 podmorských živočíchov, 4 zberateľské doštičky s hračkami do piesku, kocka so symbolmi

Hra pre deti od 2 rokov.

SKU 1003062
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4010168056616
Kód produktu 36.5661
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško