Magnetický motýľ

Priveď všetky guličky na svoje miesta. Použi prútik ako vodítko cez motýlie krídla v tomto jasnom, farebnom bludisku. Guličky sú bezpečne uzavreté za plastovým krytom - žiadne voľné kusy, vhodné na hru doma i na cesty.Rozvíja jemnú motoriku, podporuje obratnosť, koordináciu oko-ruka a manuálnu zručnosť, rozpoznávanie farieb.Úvod do logiky, mapovanie, ... priestorové povedomie, kritické myslenie a chápanie príčiny a následku.Materiál: drevo, vodou riediteľné farby.Rozmery: 25,4 x 25,4 x 2,1 cm

čítať viac čítať menej

18.19€

Bežná cena 19.99€

Momentálne nedostupné

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Priveď všetky guličky na svoje miesta. Použi prútik ako vodítko cez motýlie krídla v tomto jasnom, farebnom bludisku. Guličky sú bezpečne uzavreté za plastovým krytom - žiadne voľné kusy, vhodné na hru doma i na cesty.
Rozvíja jemnú motoriku, podporuje obratnosť, koordináciu oko-ruka a manuálnu zručnosť, rozpoznávanie farieb.
Úvod do logiky, mapovanie, priestorové povedomie, kritické myslenie a chápanie príčiny a následku.

Materiál: drevo, vodou riediteľné farby.

Rozmery: 25,4 x 25,4 x 2,1 cm

SKU 1137421
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 6943478003927
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou