SKU
1150795
Dostupnosť: Dostupné v predajni

Magnetický labyrint

21,50 €
Dostupnosť na webe
Momentálne nedostupné
Dostupnosť v predajniach
Vyberte predajňu

Magnetický labyrint od renomovanej firmy HABA ponúka viacero možností na hru a vzdelávanie.

Motív zvieratiek, ktorý je vždy v kurze motivuje deti, aby previedli všetky guličky pomocou magnetického pera a umiestnili ich na správne miesta podľa vyobrazených čísiel a farieb. Drevenými výhybkami s magnetmi možno meniť smer. 15 guličiek v 5 farbách sú bezpečne uzavreté za plexisklom a možno ich po cestičkách posúvať v horizontálnej i vertikálnej polohe.

Táto skvelá grafo-motorická hra, využívaná i v Montessori škôlkach je dobrou predprípravou detí na písanie.

Drevený labyrint pomáha zdokonaľovať jemnú motoriku detí a schopnosť koncentrácie. Učí chápať príčinu a následok. Stimuluje logické a kritické myslenie. Podporuje obratnosť, koordináciu oko-ruka a manuálnu zručnosť. Dieťa sa zároveň učí rozpoznávať farby, číslice a zoznamuje sa s prvým počítaním. 

Hračka je praktický kompaktný celok, ktorý nezaberie veľa miesta. Môžete ju jednoducho založiť ako knihu do poličky alebo ňou zabaviť dieťa počas cesty autom.

Materiál: drevo, kov, textil, vodou riediteľné farby, plast bez ftalátov.

Rozmery produktu: priemer 23 cm, hrúbka 1,5 cm

Hra je vhodná pre deti od 2 rokov.

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech. 

Ďalšie produkty Haba