Magnetický hmyz

Pomocou magnetického pera preveď a umiestni guľôčky na správne miesto podľa farby chrobáčikov. Labyrint precvičuje koncentráciu a motoriku, stimuluje logické myslenie. Guličky sú bezpečne uzavreté za plastovým krytom - žiadne voľné kusy, vhodné na hru doma i na cesty. Rozvíja jemnú motoriku, podporuje obratnosť, koordináciu oko-ruka a manuálnu zručnosť, rozpoznávanie ... farieb. Úvod do logiky, mapovanie, priestorové povedomie, kritické myslenie a chápanie príčiny a následku. Rozmery: 24,5 x 24,5 x 2,1 cm. Materiál: drevo, vodou riediteľné farby, plast bez ftalátov.

čítať viac čítať menej

20.92€

Bežná cena 22.99€

Dostupné ihneď

22.99€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Pomocou magnetického pera preveď a umiestni guľôčky na správne miesto podľa farby chrobáčikov. Labyrint precvičuje koncentráciu a motoriku, stimuluje logické myslenie.

Guličky sú bezpečne uzavreté za plastovým krytom - žiadne voľné kusy, vhodné na hru doma i na cesty.

Rozvíja jemnú motoriku, podporuje obratnosť, koordináciu oko-ruka a manuálnu zručnosť, rozpoznávanie farieb. Úvod do logiky, mapovanie, priestorové povedomie, kritické myslenie a chápanie príčiny a následku.

Rozmery: 24,5 x 24,5 x 2,1 cm.

Materiál: drevo, vodou riediteľné farby, plast bez ftalátov.

SKU 1150838
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 6943478009912
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško