SKU
1141523
Dostupnosť: SKLADOM

Magnetické čísla

Dostupné ihneď
Rezervovať v predajni:
Vyberte predajňu
Meno *
Priezvisko *
E-mail *
Telefon *
Rezervovať na 3 dni

Magnetická tabuľka Kid O je neoceniteľnou pomôckou pri rozvíjaní detskej predstavivosti, kreativity a sústredenia. Naučte sa písať čísla hravo, zábavne a bez námahy. Originálna písacia tabuľka Kid O funguje na princípe magnetizmu - siluety číslic vypĺňajú magnetické guľôčky, ktoré čarovným perom vytiahnete na povrch. Správny postup písania vás naučia číslované inštrukcie. A keď budete chcieť začať od začiatku, jednoducho tabuľku pretriete dlaňou! Ideálna hra pre predškolákov či prváčikov, ktorí sa práve zoznamujú s písmenkami, ale vhodná aj pre menšie deti.

Magnetické kresliace tabuľky sú ideálne cestovné hry - deti sa s nimi zabavia v aute, lietadle aj v prírode. Hra je vhodný darček tak pre dievčatá, ako i chlapcov. Podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, trpezlivosť, pozornosť a koncentráciu, fantáziu a pomáha do činnosti zapájať aj hmatové vnímanie.

Hry a hračky americkej značky Kid O spĺňaju všetky bezpečnostné a zdravotné smernice. Vyznačujú sa minimalistickým a unikátnym dizajnom; ich obaly sú vyrábané zo 100 % recyklovaného materiálu.

Rozmery: 30 x 24 x 1,5 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Ďalšie produkty Kid O