SKU
1141523
Dostupnosť: SKLADOM

Magnetické čísla

26,90 €
Dostupnosť na webe
Ihneď
Dostupnosť v predajniach
Vyberte predajňu

Magnetická tabuľka Kid O ponúka najzábavnejšiu a najoriginálnejšiu lekciu písania čísloviek. Píšte číslice pomocou magetického pera a špeciálnej podložky s predkreslenými číslami aj intuitívymi návodmi na správny postup. Hravá edukačná pomôcka pre predškolákov aj prváčikov.

Hry a hračky americkej značky Kid O spĺňajú všetky bezpečnostné a zdravotné smernice. Ich obaly sa vyrábajú zo 100-percentne recyklovaného materiálu.

Rozmery: 20 x 15 x 1.5 cm

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech.