SKU
1140263
Dostupnosť: Dostupné v predajni

Magnetické bludisko Mesto

22,90 €
Dostupnosť na webe
Ihneď
Dostupnosť v predajniach
Vyberte predajňu

Magnetické bludisko Mesto s farebnými obrázkami dieťa motivujú a presúvanie guličiek pomocou magnetického pera a ich umiestnenie do domčekov podľa jednotlivých farieb po kľukatých uličkách mesta bude zábavou. Týchto 13 guličiek v štyroch farbách sú bezpečne chránené plexisklom a možno ich po cestičkách posúvať v horizontálnej i vertikálnej polohe.

Táto skvelá grafo-motorická hra, využívaná i v Montessori škôlkach, je dobrou predprípravou detí na písanie.

Drevený labyrint pomáha rozvíjať jemnú motoriku detí. Precvičuje koncentráciu a stimuluje logické myslenie. Podporuje obratnosť, koordináciu oko-ruka a manuálnu zručnosť. Dieťa sa učí rozpoznávať farby, kriticky myslieť a chápať príčinu a následok.

Hračka je praktický kompaktný celok, ktorý nezaberie veľa miesta. Môžete ho jednoducho založiť ako knihu do poličky alebo ním zabaviť dieťa počas cesty autom.

Hra je vhodná pre deti od 2 rokov.

Materiál: drevo, kov, textil, vodou riediteľné farby, plast bez ftalátov.

Rozmery hračky: 25 x 1,5 x 21,5 cm

Hmotnosť: 0,538kg

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech. 

Ďalšie produkty Haba