SKU
1141524
Dostupnosť: Dostupné v predajni

Magnetická tabuľka Free play

26,90 €
Dostupnosť na webe
Momentálne nedostupné
Dostupnosť v predajniach
Vyberte predajňu

Magnetická tabuľka Kid O je nedoceniteľná pomôcka pri rozvíjaní detskej predstavivosti, kreativity a sústredenia. Magnetické pero priťahuje guľôčky v otvoroch na tabuľke, a tak dieťa "kreslením" vytvára rôzne tvary, obrázky, písmená či čísla. Keď máte chuť začať od začiatku, jednoducho tabuľku pretriete dlaňou!

Magnetické kresliace tabuľky sú ideálne cestovné hry - deti sa s nimi zabavia v aute, lietadle aj v prírode. Hra je vhodný darček pre dievčatá aj pre chlapcov. Vyrába sa v súlade s prísnymi bezpečnosnými pravidlami, ale aj s dôrazom na ekológiu.

Vhodné pre deti od 3 rokov. 

Rozmery: 20 x 15 x 1,5 cm

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech.