Magnetická tabuľa na kreslenie "Letters"

Skvelá pomôcka na učenie sa písania prvých písmeniek, a to dokonca bez použitia papiera a pera. Tabuľka funguje na princípe magnetizmu – pohybom magnetického pera po doske, ktorý vytiahne na povrch drobné guľôčky v tvare písmen. Správny smer písania deťom názorne vysvetľujú drobné šípky pri každom písmenku. Po správnom vyplnení ... všetkých písmenok možno tabuľu zotrieť spätným pohybom a začať odznova. Praktická tabuľka je vhodná aj na cestovanie. Rozmery: 28 x 25,5 x 1,2 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

24.95€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

24.95€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Skvelá pomôcka na učenie sa písania prvých písmeniek, a to dokonca bez použitia papiera a pera. Tabuľka funguje na princípe magnetizmu – pohybom magnetického pera po doske, ktorý vytiahne na povrch drobné guľôčky v tvare písmen.

Správny smer písania deťom názorne vysvetľujú drobné šípky pri každom písmenku. Po správnom vyplnení všetkých písmenok možno tabuľu zotrieť spätným pohybom a začať odznova.

Praktická tabuľka je vhodná aj na cestovanie.

Rozmery: 28 x 25,5 x 1,2 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Značka Beleduc
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4014888210808
Kód produktu 268.21080
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Beleduc
„Veríme, že deti sa nehrajú aby sa učili, ale učia sa, pretože sa hrajú." Toto je hlavná myšlienka nemeckej firmy Beleduc, ktorá vyrába hračky a pomôcky zamerané na podporu učenia formou hry. Hračky Beleduc pomáhajú rozvíjať množstvo schopností, ktoré dieťa získava predovšetkým vo veku 2 až 7 rokov. Viaceré vzdelávacie hračky, ktoré vám prinášame, spĺňajú kritériá Montessori pedagogiky, sú vhodné pre škôlky aj školy, ale aj na bežnú hru doma.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou