Magnetická tabuľa farebná

Originálna magnetická hra pomôže deťom vytvárať magické obrazce. Pomocou magnetického pera si dieťa vyberie malý dielik vybranej farby zo spodnej časti tabuľky a opatrne ju po povrchu prenesie na určené miesto.V balení nájdete 10 rôznych návrhov obrázkov, tvoriť sa však môže aj na základe vlastnej fantázie. Po vytvorení obrázka môžu ... deti jednoduchým pohybom farebné dieliky spustiť späť do spodnej časti tabuľky a hra môže začať odznova. Rozmery tabule sú približne 31 x 31 x 2 cm.Hra stimuluje jemnú detskú motoriku a koordináciu oko-ruka. Je ideálna pre deti v predškolskom veku.

čítať viac čítať menej

24.95€

Dostupné ihneď

24.95€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálna magnetická hra pomôže deťom vytvárať magické obrazce. Pomocou magnetického pera si dieťa vyberie malý dielik vybranej farby zo spodnej časti tabuľky a opatrne ju po povrchu prenesie na určené miesto.

V balení nájdete 10 rôznych návrhov obrázkov, tvoriť sa však môže aj na základe vlastnej fantázie. Po vytvorení obrázka môžu deti jednoduchým pohybom farebné dieliky spustiť späť do spodnej časti tabuľky a hra môže začať odznova.

Rozmery tabule sú približne 31 x 31 x 2 cm.

Hra stimuluje jemnú detskú motoriku a koordináciu oko-ruka. Je ideálna pre deti v predškolskom veku.

SKU 1175135
Značka Beleduc
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4014888210501
Kód produktu 268.21050
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Beleduc
„Veríme, že deti sa nehrajú aby sa učili, ale učia sa, pretože sa hrajú." Toto je hlavná myšlienka nemeckej firmy Beleduc, ktorá vyrába hračky a pomôcky zamerané na podporu učenia formou hry. Hračky Beleduc pomáhajú rozvíjať množstvo schopností, ktoré dieťa získava predovšetkým vo veku 2 až 7 rokov. Viaceré vzdelávacie hračky, ktoré vám prinášame, spĺňajú kritériá Montessori pedagogiky, sú vhodné pre škôlky aj školy, ale aj na bežnú hru doma.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško