Magnetická stavebnica 42ks Blues

Magnetická stavebnica v odtieňoch modrej, vyrobená z ekologických materiálov a netoxických farieb, obsahuje 14 drevených magnetických dielov. Vo vnútri dielikov, ktoré sú z veľkej časti ručne opracované, je ukrytý magnet. Tegu magnetické hračky či stavebnice sú ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, manuálnej zručnosti, trpezlivosti a sústredenosti, ... ale aj hmatového či vizuálneho vnímania najmenších. Stavebnice Tegu sú navzájom kompatibilné. Sada obsahuje: 4 dlhé kvádre, 4 kvádre, 6 veľmi dlhých doštičiek, 6 dlhých doštičiek, 6 krátkych doštičiek, 6 kociek, 2 hranoly-kosodĺžniky, 4 lichobežníkové hranoly a 4 kolieska.Odporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

122.12€

Bežná cena 125.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Magnetická stavebnica v odtieňoch modrej, vyrobená z ekologických materiálov a netoxických farieb, obsahuje 14 drevených magnetických dielov. Vo vnútri dielikov, ktoré sú z veľkej časti ručne opracované, je ukrytý magnet.

Tegu magnetické hračky či stavebnice sú ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, manuálnej zručnosti, trpezlivosti a sústredenosti, ale aj hmatového či vizuálneho vnímania najmenších.

Stavebnice Tegu sú navzájom kompatibilné.

Sada obsahuje: 4 dlhé kvádre, 4 kvádre, 6 veľmi dlhých doštičiek, 6 dlhých doštičiek, 6 krátkych doštičiek, 6 kociek, 2 hranoly-kosodĺžniky, 4 lichobežníkové hranoly a 4 kolieska.

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1175213
Značka Tegu
Krajina pôvodu USA
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 853606003926
Kód produktu 129.42P-BLU-508T
Upozornenia Obsahuje malé magnety. Prehltnutie magnetu môže spôsobiť komplikácie vedúce k infekciám a smrti. V prípade prehltnutia alebo vdýchnutia vyhľadajte okamžitú lekársku pomoc.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou