Magnetická stavebnica 14ks Blues

Magnetická stavebnica v odtieňoch modrej, vyrobená z ekologických materiálov a netoxických farieb, obsahuje 14 drevených magnetických dielov. Vo vnútri dielikov, ktoré sú z veľkej časti ručne opracované, je ukrytý magnet. Tegu magnetické hračky či stavebnice sú ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, manuálnej zručnosti, trpezlivosti a sústredenosti, ... ale aj hmatového či vizuálneho vnímania najmenších. Stavebnice Tegu sú navzájom kompatibilné. Sada obsahuje: 2 hranoly-kosodĺžniky, 2 stredné kvádre, 4 dlhé doštičky, 4 krátke doštičky, 2 kocky.Odporúčaný vek: 1 rok a viac

čítať viac čítať menej

30.68€

Bežná cena 40.90€

Dostupné ihneď

40.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Magnetická stavebnica v odtieňoch modrej, vyrobená z ekologických materiálov a netoxických farieb, obsahuje 14 drevených magnetických dielov. Vo vnútri dielikov, ktoré sú z veľkej časti ručne opracované, je ukrytý magnet.

Tegu magnetické hračky či stavebnice sú ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, manuálnej zručnosti, trpezlivosti a sústredenosti, ale aj hmatového či vizuálneho vnímania najmenších.

Stavebnice Tegu sú navzájom kompatibilné.

Sada obsahuje: 2 hranoly-kosodĺžniky, 2 stredné kvádre, 4 dlhé doštičky, 4 krátke doštičky, 2 kocky.

Odporúčaný vek: 1 rok a viac

SKU 1175206
Značka Tegu
Krajina pôvodu USA
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 853606003889
Kód produktu 129.14P-BLU-508T
Upozornenia Obsahuje malé magnety. Prehltnutie magnetu môže spôsobiť komplikácie vedúce k infekciám a smrti. V prípade prehltnutia alebo vdýchnutia vyhľadajte okamžitú lekársku pomoc.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško