Magnetická hračka ROBO

Zoznámte sa s Robom - robotom, ktorý je medzi priateľmi známy ako majster prestrojenia! Tento malý darebák sa z minúty na minútu dokáže premeniť na koňa, kozmickú loď či dinosaura. Pravdou však je, že môže byť čímkoľvek chcete. Či už sa s ním budete hrať doma alebo ho zoberiete so ... sebou na cesty, bude šťastím bez seba.Magnetická stavebnica značky Tegu je vyrobená z ekologických materiálov, netoxických farieb a obsahuje 8 drevených magnetických dielov. Vo vnútri dielikov, ktoré sú z veľkej časti ručne opracované, je ukrytý magnet. Tegu magnetické hračky či stavebnice sú ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, manuálnej zručnosti, trpezlivosti a sústredenosti, ale aj hmatového či vizuálneho vnímania najmenších. Stavebnice Tegu sú navzájom kompatibilné.Sada obsahuje 8 kúskov v 3 tvaroch: 5 krátkych plochých doštičiek, 2 trojhranné kvádre a 1 štvorhranný kváder.Odporúčaný vek: 1 rok a viac

čítať viac čítať menej

24.40€

Bežná cena 24.90€

Momentálne nedostupné

24.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Zoznámte sa s Robom - robotom, ktorý je medzi priateľmi známy ako majster prestrojenia! Tento malý darebák sa z minúty na minútu dokáže premeniť na koňa, kozmickú loď či dinosaura. Pravdou však je, že môže byť čímkoľvek chcete. Či už sa s ním budete hrať doma alebo ho zoberiete so sebou na cesty, bude šťastím bez seba.

Magnetická stavebnica značky Tegu je vyrobená z ekologických materiálov, netoxických farieb a obsahuje 8 drevených magnetických dielov. Vo vnútri dielikov, ktoré sú z veľkej časti ručne opracované, je ukrytý magnet.

Tegu magnetické hračky či stavebnice sú ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, manuálnej zručnosti, trpezlivosti a sústredenosti, ale aj hmatového či vizuálneho vnímania najmenších. Stavebnice Tegu sú navzájom kompatibilné.

Sada obsahuje 8 kúskov v 3 tvaroch: 5 krátkych plochých doštičiek, 2 trojhranné kvádre a 1 štvorhranný kváder.

Odporúčaný vek: 1 rok a viac

SKU 1175214
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 853606003735
Kód produktu 129.RBO-TL1-405T
Upozornenia Obsahuje malé magnety. Prehltnutie magnetu môže spôsobiť komplikácie vedúce k infekciám a smrti. V prípade prehltnutia alebo vdýchnutia vyhľadajte okamžitú lekársku pomoc.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško