Magnetická hračka Magbot

Spoznajte nového robotického kamaráta Magbota z dielne značky Tegu, ktorý je pripravený pomôcť vám so všetkým, s čím budete potrebovať! Je to super múdry, mimoriadne logický robot, ktorý miluje vedu - vlastne môže byť akýkoľvek, je to iba na vás. Buďte ale opatrní, Magbot sa môže v zlomku sekundy rozpadnúť ... na kúsky! Netreba však vešať hlavu, vďaka skrytej sile magnetov ho môžete vždy prerobiť na niečo iné. Dokážete vyčerpať svoju a Magbotovu fantáziu?Magnetická stavebnica je vyrobená z ekologických materiálov. Vo vnútri dielikov, ktoré sú z veľkej časti ručne opracované, je ukrytý magnet. Tegu magnetické hračky či stavebnice sú ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, manuálnej zručnosti, trpezlivosti a sústredenosti, ale aj hmatového či vizuálneho vnímania najmenších. Stavebnice Tegu sú navzájom kompatibilné.Sada obsahuje 9 kúskov v 6 tvaroch: 2 dlhé ploché doštičky, 2 krátke ploché doštičky, 2 štvorhranné kvádre, 1 Magbotovu hlavu, 1 telo a 1 koliesko.Odporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

33.07€

Bežná cena 34.09€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Spoznajte nového robotického kamaráta Magbota z dielne značky Tegu, ktorý je pripravený pomôcť vám so všetkým, s čím budete potrebovať! Je to super múdry, mimoriadne logický robot, ktorý miluje vedu - vlastne môže byť akýkoľvek, je to iba na vás. Buďte ale opatrní, Magbot sa môže v zlomku sekundy rozpadnúť na kúsky! Netreba však vešať hlavu, vďaka skrytej sile magnetov ho môžete vždy prerobiť na niečo iné. Dokážete vyčerpať svoju a Magbotovu fantáziu?

Magnetická stavebnica je vyrobená z ekologických materiálov. Vo vnútri dielikov, ktoré sú z veľkej časti ručne opracované, je ukrytý magnet.

Tegu magnetické hračky či stavebnice sú ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, manuálnej zručnosti, trpezlivosti a sústredenosti, ale aj hmatového či vizuálneho vnímania najmenších. Stavebnice Tegu sú navzájom kompatibilné.

Sada obsahuje 9 kúskov v 6 tvaroch: 2 dlhé ploché doštičky, 2 krátke ploché doštičky, 2 štvorhranné kvádre, 1 Magbotovu hlavu, 1 telo a 1 koliesko.

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1175215
Značka Tegu
Krajina pôvodu USA
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 853606003742
Kód produktu 129.MGB-TL1-405T
Upozornenia Obsahuje malé magnety. Prehltnutie magnetu môže spôsobiť komplikácie vedúce k infekciám a smrti. V prípade prehltnutia alebo vdýchnutia vyhľadajte okamžitú lekársku pomoc.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou