Magnetická hra Zábavné tváre Dievča

Praktická magnetická sada s 85 dielikmi je ideálna nielen na cesty, ale aj na zábavné hranie z pohodlia detskej izby. Deti si vďaka nej precvičia úchop, jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj fantáziu a predstavivosť. Cieľom ich snaženia bude skombinovať mimické prvky tak, aby im vznikol konkrétny ... emočný výraz tváre. Výsledkom tréningu bude schopnosť dieťaťa pomenovať napr. radostný, smutný či nahnevaný výraz, čo je dôležitou sociálnou zručnosťou do života. Ako vhodná pomôcka poslúži niekoľko vzorových šablón. Materiálové zloženie: preglejka, magnet Hmotnosť: 0,93 kg Rozmery základovej dosky: 20 x 26,5 x 5 cm Rozmery pomocnej kartičky: 4,5 cm

čítať viac čítať menej

17.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Praktická magnetická sada s 85 dielikmi je ideálna nielen na cesty, ale aj na zábavné hranie z pohodlia detskej izby. Deti si vďaka nej precvičia úchop, jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj fantáziu a predstavivosť. Cieľom ich snaženia bude skombinovať mimické prvky tak, aby im vznikol konkrétny emočný výraz tváre. Výsledkom tréningu bude schopnosť dieťaťa pomenovať napr. radostný, smutný či nahnevaný výraz, čo je dôležitou sociálnou zručnosťou do života. Ako vhodná pomôcka poslúži niekoľko vzorových šablón.

Materiálové zloženie: preglejka, magnet

Hmotnosť: 0,93 kg

Rozmery základovej dosky: 20 x 26,5 x 5 cm

Rozmery pomocnej kartičky: 4,5 cm

SKU 1161012
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594584920
Kód produktu 48.58492
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou