Magnetická hra Zábavné tváre Chlapec

Praktická magnetická sada so 66 dielikmi je ideálna nielen na cesty, ale aj na zábavné hranie z pohodlia detskej izby. Deti si vďaka nej precvičia úchop, jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj fantáziu, predstavivosť a kreativitu. Na inšpiráciu im poslúži niekoľko vzorových šablón, podľa ktorých si môžu vytvoriť napr. upíra, ... piráta či komixového hrdinu. Materiálové zloženie: preglejka, magnet Hmotnosť: 0,93 kg Rozmery základovej dosky: 20 x 26,5 x 5 cm Rozmery pomocnej kartičky: 4,5 cm

čítať viac čítať menej

17.90€

Momentálne nedostupné

17.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Praktická magnetická sada so 66 dielikmi je ideálna nielen na cesty, ale aj na zábavné hranie z pohodlia detskej izby. Deti si vďaka nej precvičia úchop, jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj fantáziu, predstavivosť a kreativitu. Na inšpiráciu im poslúži niekoľko vzorových šablón, podľa ktorých si môžu vytvoriť napr. upíra, piráta či komixového hrdinu.

Materiálové zloženie: preglejka, magnet

Hmotnosť: 0,93 kg

Rozmery základovej dosky: 20 x 26,5 x 5 cm

Rozmery pomocnej kartičky: 4,5 cm

SKU 1161010
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594584883
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško