Magnetická hra Medvede vo vzduchu Ostrovné preteky

Medvedíky sa vybrali na výlet - budú však potrebovať vašu pomoc. Všetky tri medvedíky vo vašich farbách budete musieť dostať z letiska až do ich cieľovej destinácie. Pohybujete sa hodmi kockou, takže šikovnosť a taktika stačiť nebudú a na to, aby ste sa do cieľa dostali ako prvý, budete potrebovať ... aj dávku šťastia.Lietajúce medvedíky zaujmú a zabavia počas cestovania aj netrpezlivé detičky. Hra totiž prichádza v praktickom cestovnom balení, ktoré udrží všetky figúrky pekne pohromade.Hra je určená pre 2-4 hráčov od 4 rokov.

čítať viac čítať menej

11.96€

Bežná cena 13.00€

Momentálne nedostupné

13.00€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Medvedíky sa vybrali na výlet - budú však potrebovať vašu pomoc. Všetky tri medvedíky vo vašich farbách budete musieť dostať z letiska až do ich cieľovej destinácie. Pohybujete sa hodmi kockou, takže šikovnosť a taktika stačiť nebudú a na to, aby ste sa do cieľa dostali ako prvý, budete potrebovať aj dávku šťastia.

Lietajúce medvedíky zaujmú a zabavia počas cestovania aj netrpezlivé detičky. Hra totiž prichádza v praktickom cestovnom balení, ktoré udrží všetky figúrky pekne pohromade.

Hra je určená pre 2-4 hráčov od 4 rokov.

Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4010168245126
Kód produktu 36.304899
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou