Magnetická hra Autá

Magnetky v boxe potešia všetkých detských milovníkov áut a rýchlosti! Rôzne pozadia a scenérie a k tomu niekoľko magnetiek pretekárskych áut, samotných pretekárov, ako aj príslušenstva potrébného na odštartovanie vlastných pretekov, sľubujú hodiny zábavy.  Sada je ideálna na rozvoj jemnej detskej motoriky, koordinácie očí a rúk, vizuálneho vnímania, ale aj fantázie, ... predstavivosti a slovnej zásoby.Všetko balené v praktickej kovovej krabičke, vhodnej aj na cestovanie.Každá sada obsahuje:- úložný box- 4 pozadia- 112 ks magnetiek

čítať viac čítať menej

19.30€

Bežná cena 19.90€

Dostupné ihneď

19.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Magnetky v boxe potešia všetkých detských milovníkov áut a rýchlosti! Rôzne pozadia a scenérie a k tomu niekoľko magnetiek pretekárskych áut, samotných pretekárov, ako aj príslušenstva potrébného na odštartovanie vlastných pretekov, sľubujú hodiny zábavy.  

Sada je ideálna na rozvoj jemnej detskej motoriky, koordinácie očí a rúk, vizuálneho vnímania, ale aj fantázie, predstavivosti a slovnej zásoby.

Všetko balené v praktickej kovovej krabičke, vhodnej aj na cestovanie.

Každá sada obsahuje:
- úložný box
- 4 pozadia
- 112 ks magnetiek

SKU 1160237
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4010168218984
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško