Magnetická farma

Rozvíja jemnú motoriku, úchop a koordináciu pohybov očí a rúk. Trénuje aj trpezlivosť, koncentráciu či logické myslenie. Materiálové zloženie: drevo, plast, farby na vodnej bázeRozmery: 25,4 x 2 x 25,4 cmHmotnosť: 0,31 kg

18.79€

Bežná cena 19.99€

Dostupné ihneď

19.99€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Rozvíja jemnú motoriku, úchop a koordináciu pohybov očí a rúk. Trénuje aj trpezlivosť, koncentráciu či logické myslenie.

Materiálové zloženie: drevo, plast, farby na vodnej báze

Rozmery: 25,4 x 2 x 25,4 cm

Hmotnosť: 0,31 kg

SKU 1137419
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 6943478003903
Upozornenia Nevhodné pre deti do 18 mesiacov. Obsahuje šnúry, nebezpečenstvo uškrtenia. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško