Magnetická abeceda - veľké písmena

Magnetická tabuľka Kid O je neoceniteľnou pomôckou pri rozvíjaní detskej predstavivosti, kreativity a sústredenia. Naučte sa písať veľké písmená abecedy hravo, zábavne a bez námahy. Originálna písacia tabuľka Kid O funguje na princípe magnetizmu - siluety písmeniek vypĺňajú magnetické guľôčky, ktoré čarovným perom vytiahnete na povrch. Správny postup písania vás naučia ... číslované inštrukcie. A keď budete chcieť začať od začiatku, jednoducho tabuľku pretriete dlaňou! Ideálna hra pre predškolákov či prváčikov, ktorí sa práve zoznamujú s písmenkami, ale vhodná aj pre menšie deti.  Magnetické kresliace tabuľky sú ideálne cestovné hry - deti sa s nimi zabavia v aute, lietadle aj v prírode. Hra je vhodný darček tak pre dievčatá, ako i chlapcov. Podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, trpezlivosť, pozornosť a koncentráciu, fantáziu a pomáha do činnosti zapájať aj hmatové vnímanie. Hry a hračky americkej značky Kid O spĺňaju všetky bezpečnostné a zdravotné smernice. Vyznačujú sa minimalistickým a unikátnym dizajnom;  ich obaly sú vyrábané zo 100 % recyklovaného materiálu.   Rozmery: 30 x 24 x 2 cm Odporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

39.90€

Dostupné ihneď

39.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Magnetická tabuľka Kid O je neoceniteľnou pomôckou pri rozvíjaní detskej predstavivosti, kreativity a sústredenia. Naučte sa písať veľké písmená abecedy hravo, zábavne a bez námahy. Originálna písacia tabuľka Kid O funguje na princípe magnetizmu - siluety písmeniek vypĺňajú magnetické guľôčky, ktoré čarovným perom vytiahnete na povrch. Správny postup písania vás naučia číslované inštrukcie. A keď budete chcieť začať od začiatku, jednoducho tabuľku pretriete dlaňou! Ideálna hra pre predškolákov či prváčikov, ktorí sa práve zoznamujú s písmenkami, ale vhodná aj pre menšie deti. 

Magnetické kresliace tabuľky sú ideálne cestovné hry - deti sa s nimi zabavia v aute, lietadle aj v prírode. Hra je vhodný darček tak pre dievčatá, ako i chlapcov. Podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, trpezlivosť, pozornosť a koncentráciu, fantáziu a pomáha do činnosti zapájať aj hmatové vnímanie.

Hry a hračky americkej značky Kid O spĺňaju všetky bezpečnostné a zdravotné smernice. Vyznačujú sa minimalistickým a unikátnym dizajnom;  ich obaly sú vyrábané zo 100 % recyklovaného materiálu.  

Rozmery: 30 x 24 x 2 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1141521
Značka Kid O
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 843583001411
Kód produktu 316 0342
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé a magnetické časti, nebezpečenstvo udusenia.
Kid O
Americká značka Kid O u detí podporuje kreativitu a predstavivosť, schopnosť pozorovania a objavovania či intuitívne vnímanie. Vyznačuje sa minimalistickým, nadčasovým a originálnym dizajnom, lákavým už na prvý pohľad. Kid O verí, že pre deti je najväčšou zábavou objavovanie nových vecí a podľa toho aj navrhuje svoje produkty. Všetky hračky Kid O sú vyrábané s ohľadom na maximálnu bezpečnosť a nezávadnosť, takže sú vhodné už pre tých najmenších.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško