SKU
1170039
Dostupnosť: SKLADOM

Magické maľovanie Víly

Kúpiť v e-shope
Dostupné ihneď
Rezervovať v predajni
Vyberte predajňu

Špecialitka a novinka medzi omaľovánkami pre deti - večná omaľovánka s maľovaním vodou!

Jednoducho naplníte štetec vodou a maľujete, samozrejme všetko v úplnom suchu. Postupne sa pred vami magicky objavuje farebný obrázok s motívom Víl.

V balení sú 4 omaľovánky, ktoré po vyschnutí môžete použiť odznovu - maľba sa „odfarbí“ na bielo. Táto detská omaľovánka je super darček a téma očarí predovšetkým dievčatká. Pozrite si aj motív omaľovánka V paláci. Kreatívny set obsahuje navyše 20 úloh - predmetov na obrázku, ktoré treba objaviť po odkrytí obrázka vodou.

Omaľovánky sú ideálne na podporu jemnej motoriky rúk pre deti už od 3 rokov. Hrubý úchop zaručí pohodlné držanie štetca. Vymaľovánky cvičia prsty detí na používanie, aby v budúcnosti pri písaní boli zručné a silné. Pri vyfarbovaní jednotlivých plôšok sa deti učia trpezlivosti, dokončeniu svojej práce a odmenou je krásne dielo.

Rozmery jedného obrázka sú 20 x 20 cm.

Rozmery balenia: 25 x 18 x 3 cm

Balenie obsahuje:
4 večné papierové omaľovánky
1 štetec na naplnenie vodou
5 úloh na každom obrázku

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

2100+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér DHL (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech.

Ďalšie produkty Tiger Tribe